Zaznacz stronę

Sensowne kampanie reklamowe dla MŚP

Cześć! Nazywam się Michał Kijowski i jestem marketerem. Od 8 lat pomagam firmom budować mądre kampanie reklamowe, które skutecznie generują nowych, płacących klientów.

Jak mogę Ci pomóc?

Wszystko czego potrzebujesz, aby zaistnieć w sieci.

Kampanie Facebook Ads

Stworzę dla Ciebie skuteczne kampanie Facebook Ads, które wygenerują zyski.

Kampanie Google Ads

Zaprojektuję efektywną kampanię w wyszukiwarce, która przyniesie Ci nowych klientów.

Efektywne strony internetowe

Stworzę dla Ciebie stronę internetową, która będzie sprzedawać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Indywidualne konsultacje

Intensywna współpraca w modelu 1:1. Otrzymasz dedykowane rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Dobry marketing to suma wielu małych usprawnień, badań i testów,
które połączone razem są jak paliwo do Twojej biznesowej rakiety.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Doświadczenie w marketingu zdobyte poprzez praktykę.

Sprawdzone schematy pozyskiwania klientów

Skuteczne działania reklamowe nie opierają się na dziwnych sekretach głoszonych przez samozwańczych „guru marketingu”.  Opowiedz mi o tym mi jak działa Twój biznes, a dopasuję działania reklamowe, do Twojej sytuacji. Marketing to schemat, który trzeba dostosować do specyfiki Twojego biznesu.

Skupiam się na zyskach, nie na „lajkach”

W odróżnieniu od agencji i innych freelancerów dobrze rozumiem jak działa biznes. W czasie gdy oni skupiają się na pozyskiwaniu odwiedzin na Twoją stronę lub generowaniu lajków na facebooku, ja co miesiąc przynoszę Ci kilku płacących klientów.

Skupiam się na zyskach, nie na „lajkach”

W odróżnieniu od agencji i innych freelancerów dobrze rozumiem jak działa biznes. W czasie gdy oni skupiają się na pozyskiwaniu odwiedzin na Twoją stronę lub generowaniu lajków na facebooku, ja co miesiąc przynoszę Ci kilku płacących klientów.

Zapewniam wysokie zwroty z inwestycji

Stworzę dla Ciebie dochodowe kampanie reklamowe i usprawnię te, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Działania, które prowadzę przynoszą moim klientom średnio pięciokrotny zwrot z zainwestowanych pieniędzy.

Wszystkie działania optymalizuję pod jak najszybszy zwrot z inwestycji. Wydatki na marketing zwracają się najczęściej już w trzecim miesiącu współpracy.

Często zadawane pytania

Zobacz jak wygląda współpraca
Czy Twoje usługi sprawdzą się w mojej branży?

Mogę strzelić w ciemno – tak!
Marketing opiera się na schematach, które muszę dostosować do specyfiki Twojej firmy. Przed rozpoczęciem prac zadam Ci kilkadziesiąt pytań, które pozwolą mi lepiej zrozumieć Ciebie, Twój biznes i Twoich klientów. Dopiero, gdy zdobędę komplet informacji rozpocznę pracę nad tworzeniem kampanii, która według mojej wiedzy, najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Na czym polega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja pozwoli mi lepiej zrozumieć jak działa Twoja firma i czego tak naprawdę potrzebujesz. Dowiesz się jak współpracuję z innymi klientami, jak wygląda moje podejście do marketingu i w jaki sposób pozyskuję klientów. Jeżeli mój sposób myślenia Cię przekona to ustalimy dalsze kroki. Jeżeli nie – to trudno. Będziemy sobie życzyć udanego dnia. Nic na siłę! 🙂

W jaki sposób pozyskujesz klientów?

Swoje działania opieram głównie na kampaniach Facebook Ads i Google Ads, ale dokładny schemat pozyskiwania klientów zależy od specyfiki branży, budżetu oraz Twojego produktu lub usługi. W niektórych przypadkach wystarczy prosta kampania. Innym razem trzeba zbudować cały lejek marketingowy, który znajdzie, wyedukuje i przekona odbiorców do Twoich produktów.

Kiedy mogę spodziewać się efektów?

W zależności od specyfiki branży, wielkości firmy oraz budżetu jakim dysponujesz, szybkość pozyskania klientów może być różna. Pierwszych efektów możesz spodziewać się już w pierwszym miesiącu, ale najlepsze rezultaty zwykle uzyskuję po pierwszych optymalizacjach – w przeciągu pierwszych trzech miesięcy współpracy.

Darmowa konsultacja

Pomyśl, co by było, gdyby Twoja firma w przeciągu kolejnych 3 miesięcy zaczęła obsługiwać 2 lub 3 razy więcej klientów niż dzisiaj?

Wypełnij formularz i zamów darmową konsultację, w czasie której porozmawiamy o Twoim biznesie. Wspólnie ustalimy jakie elementy możesz poprawić lub wdrożyć, aby Twoja firma mogła rozwijać się szybciej.