fbpx

Skuteczne kampanie Facebook Ads

Stworzę dla Ciebie sensowne reklamy Facebook Ads, które przyniosą Ci od kilku do kilkunastu nowych płacących klientów miesięcznie.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub jesteś osobą odpowiedzialną za marketing i:

E

bezskutecznie próbujesz pozyskiwać nowych klientów,

E

masz problem z zaprojektowaniem zyskownej kampanii reklamowej na Facebooku,

E

potrzebujesz przewidywalnych wyników sprzedażowych,

E

chciałbyś, aby wyniki Twoich działań marketingowych były powtarzalne,

To właśnie znalazłeś kogoś, kto zaprojektuje Ci sensowną kampanię Facebook Ads, która pozwoli Ci spać spokojnie.

Wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji, w czasie której wspólnie sprawdzimy, czy moje umiejętności mogą się przydać w Twoim biznesie.

Cześć!
Nazywam się Michał Kijowski.

Jestem marketerem i od ponad 8 lat pomagam firmom zdobywać nowych klientów w internecie. Specjalizuję się w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads dla firm produkcyjnych, usługowych i sprzedających drogie produkty B2C.

Pracowałem z wieloma klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wiem jak ciężko jest im pozyskiwać nowych klientów i jak wiele pieniędzy potrafią pochłonąć źle zaplanowane działania marketingowe.

Przez te 8 lat prowadziłem masę działań marketingowych z różnym skutkiem. To pozwoliło mi zbudować ogromne doświadczenie, które dzisiaj procentuje. Wiem jak dla małych i średnich firm ważny jest szybki zwrot z inwestycji. Wiem jak działać na ograniczonych budżetach. I co najważniejsze – wiem jakich błędów nie popełniać.

Dziś moje kampanie generują minimalnie pięciokrotny zwrot z zainwestowanych pieniędzy już po pierwszych 3 miesiącach współpracy.

Skuteczna kampania Facebook Ads w 5 krokach

Zobacz jak projektuję sensowne reklamy na Facebooku

1. Analiza grupy docelowej

Wiedza o odbiorcach to klucz do sukcesu każdej kampanii Facebook Ads. Przeanalizuję Twoich dotychczasowych nabywców i na tej podstawie wybiorę grupy docelowe, które z największym prawdopodobieństwem zostaną Twoimi klientami. Dopasuję do nich przekonujące treści, aby Twoje reklamy na Facebooku były skuteczne jak nigdy dotąd.

 

2. Wybór formatu reklam

Dowiem się na co reagują Twoi klienci i dostosuję kampanię do budżetu, branży i specyfiki pracy. Wybiorę najbardziej odpowiednie formaty reklam dla działań marketingowych, które z największym prawdopodobieństwem wygenerują dobre wyniki. Możesz być pewny, że Twoje reklamy będą wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi potencjalni klienci.

3. Przygotowanie kampanii

Jestem samowystarczalny. Zaprojektuję dla Ciebie rzucające się w oczy grafiki, stworzę przekonujące treści i samodzielnie wdrożę całą kampanię od A do Z. Przez lata wypracowałem schematy i metody, które pozwalają mi robić to szybko i skutecznie.
W przeciwieństwie do wielu agencji, całą kampanię stworzę na Twoim koncie reklamowym a w razie zakończenia współpracy kampania zostanie z Tobą. To Twoja własność, za którą płacisz i możesz z nią robić co zechcesz.

4. Mierzenie wyników

Stworzenie skutecznej reklamy na Facebooku to proces, dlatego mam oko na wszystkie kampanie, które prowadzę. W odróżnieniu od innych specjalistów, na bieżąco monitoruję, czy wszystkie działania idą w dobrą stronę i szybko ucinam te, które nie dają zadowalających wyników.  Dzięki temu masz pewność, że Twój budżet reklamowy nie zostanie przepalony na bezsensowne działania.

5. Optymalizacja reklam

Na podstawie osiąganych wyników przeprowadzam optymalizację. Minimum 2 razy w tygodniu wprowadzam poprawki, które mają na celu obniżyć koszty, zwiększyć konwersję lub poprawić widoczność reklam. To sprawia, że kampanie Facebook Ads, które prowadzę przynoszą moim klientom minimum pięciokrotny zwrot z zainwestowanych pieniędzy już w 3 miesiącu współpracy.

Wszystkie działania optymalizuję pod jak najszybszy zwrot z inwestycji. Wydatki na marketing zwracają się najczęściej już w pierwszych 3 miesiącach współpracy.

Wyobraź sobie jakby to było:

  • Gdyby Twoje reklamy na Facebooku, które nie działają tak jak powinny, nagle zaczęły przynosić zyski,
  • Gdyby Twoja firma co miesiąc zyskiwała kilkunastu nowych płacących klientów,
  • Gdyby sprzedaż w Twojej firmie stała się przewidywalna,
  • Gdybyś mógł się w końcu rozluźnić, bo wiedziałbyś, że co miesiąc otrzymujesz stały dopływ nowych klientów.

Jeżeli jest to coś, na czym Ci naprawdę zależy to umów się na bezpłatną konsultację, w czasie której wspólnie sprawdzimy, czy ta usługa sprawdzi się w Twoim biznesie.

Do kogo kierowana jest ta usługa?

Sprawdź z kim pracuję i sam oceń, czy ma to dla Ciebie sens

Ta usługa JEST dla Ciebie jeżeli:

Masz wartościowy produkt lub usługę,

Rozumiesz, że dobra obsługa zamówień to połowa sukcesu,

Twoja firma jest przygotowana na napływ nowych klientów,

Masz świadomość, że musimy współpracować, aby kampania się udała,

Wiesz, że przygotowanie dobrej kampanii będzie wymagało również Twojego udziału.

Ta usługa NIE JEST dla Ciebie jeżeli:

Twój produkt lub usługa jest wątpliwej jakości,

W Twoim dziale sprzedaży panuje chaos i liczysz, że dobry marketing to załatwi,

Chcesz wyników “tu i teraz”,

Nie jesteś otwarty na zmiany,

Liczysz, że zlecisz realizację kampanii i całkowicie zapomnisz o temacie.

Często zadawane pytania

Zobacz jak wygląda współpraca
Czy Twoje kampanie reklamowe sprawdzą się w mojej branży?

Mogę strzelić w ciemno – tak!
Marketing to schemat, który wystarczy dostosować do specyfiki Twojej firmy. Przed rozpoczęciem prac zadam Ci kilkanaście pytań, które pozwolą mi lepiej zrozumieć Ciebie, Twój biznes i Twoich klientów. Dopiero, gdy zdobędę komplet informacji rozpocznę pracę nad kampanią, która według mojej wiedzy, najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Jaki budżet powinienem przeznaczyć na kampanie reklamowe?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i grupy docelowej do której chcesz dotrzeć. Ogólnie możesz przyjąć, że minimalny sensowny budżet 1200 – 1500 zł miesięcznie.  Jeżeli chcesz otrzymać dokładną propozycję dopasowaną do Twojej firmy oraz branży – wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji. Tylko w ten sposób będę w stanie starannie wycenić działania reklamowe dla Twojej firmy.

W jaki sposób pozyskujesz klientów?

Swoje działania reklamowe opieram głównie na kampaniach Facebook Ads i Google Ads, ale dokładny schemat pozyskiwania klientów zależy od specyfiki branży, budżetu oraz Twojego produktu lub usługi. W niektórych przypadkach wystarczy prosta kampania. Innym razem trzeba zbudować cały lejek marketingowy, który znajdzie, wyedukuje i przekona odbiorców do Twoich produktów lub usług.

Na czym polega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja pozwoli mi lepiej zrozumieć jak działa Twoja firma i czego tak naprawdę potrzebujesz. Dowiesz się jak współpracuję z innymi klientami, jak wygląda moje podejście do marketingu i w jaki sposób pozyskuję klientów. Jeżeli mój sposób myślenia Cię przekona to ustalimy dalsze kroki. Jeżeli nie – to trudno. Będziemy sobie życzyć udanego dnia. Nic na siłę! 🙂

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

W zależności od specyfiki branży, wielkości firmy oraz budżetu jakim dysponujesz, szybkość pozyskania klientów może być różna. Marketing to proces ciągłego testowania i optymalizacji. Efektów możesz spodziewać się już po miesiącu, ale najlepsze rezultaty zwykle uzyskuję około trzeciego miesięca współpracy.

Darmowa konsultacja

Pomyśl, co by było, gdyby Twoja firma w przeciągu kolejnych 3 miesięcy zaczęła obsługiwać 2 lub 3 razy więcej klientów niż dzisiaj?

Wypełnij formularz i zamów darmową konsultację, w czasie której porozmawiamy o Twoim biznesie. Wspólnie ustalimy, czy oraz w jaki sposób mogę pomóc Twojej firmie.

Dane z formularza zostaną wykorzystane jedynie w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji. Zobacz Politykę prywatności.