OFERTA SPECJALNA

Landing pages
które sprzedają

Zamień swoją stronę w maszynkę do pozyskiwania klientów w 2 tygodnie!

Popraw konwersję. Obniż koszty. Zacznij zarabiać.

Kompleksowa usługa

Od przekonujących treści do gotowej strony sprzedażowej.

Preferencyjne warunki

Udostępnij swoją realizację do celów marketingowych i zgarnij 50% rabatu.

Ograniczona liczba miejsc

Nie zwlekaj! Wyjątkowe warunki tylko dla pierwszych 5 firm.

LANDING PAGE W 14 DNI | GWARANCJA REZULTATU

Czego możesz oczekiwać:

WIĘCEJ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne argumenty, przekonujący copywriting, wysoka konwersja. Tylko sprawdzone schematy i metody. 

NIŻSZE KOSZTY MARKETINGU

Twoja strona może pracować 2x mocniej. Większa skuteczność to niższy koszt pozyskania nowego klienta.

GWARANCJA REZULTATU

Twoje zwycięstwo to moje zwycięstwo. Jeśli Twoja strona sprzedażowa nie odniesie sukcesu – oddam Ci pieniądze.

"

Oferta specjalna
dla przedsiębiorców

obniż koszt pozyskania klienta

Rozwijanie firmy staje się proste, gdy masz przekonującą ofertę. Stworzę dla Ciebie skuteczną stronę sprzedażową od A do Z, która zagwarantuje Ci pewny i stabilny wzrost.

Wyróżnij swoją ofertę

Otrzymasz ofertę inną niż Twoja konkurencja. Skupioną na problemach, wyzwania i obiekcjach Twojej grupy docelowej. Jeśli chcesz sprzedawać więcej – nie możesz robić tego samego co inni.

Popraw konwersję

Przekonująca oferta zmienia zainteresowanych w zakupy i kontakty. Korzystam ze sprawdzonych metod tworzenia treści i designu stron, które działają w każdej branży. Twoja oferta będzie działać lepiej niż kiedykolwiek!

OBNIŻ KOSZTY REKLAM

Systemy reklamowe nagradzają efektywne strony internetowe. Atrakcyjna oferta to niższy koszt za kliknięcie i wyższa stopa zwrotu. Twoje reklamy zaczną działać skuteczniej a Ty sam zdecydujesz czy wolisz obniżyć budżet czy też zależy Ci na większej ilości klientów.

Nie wiesz od czego zacząć?

Moja misja jest jasna: stworzyć stronę, która przekształci Twój biznes. Ale jak każda misja, zaczyna się od pierwszego kroku – rozmowy. Porozmawiajmy i zobaczmy, czy moje strategie i metody mogą sprawdzić się w Twojej firmie.

Zobacz jak to działa!
Okazja, która nigdy się nie powtórzy.

"

Zainteresowany?
Umów się na krótką rozmowę!

"

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA | OFERTA SPECJALNA | GWARANCJA

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA | OFERTA SPECJALNA

Sprawdź ile możesz zyskać
Średnio zwiększam skuteczność o 238%

Kalkulator opłacalności strony

Ilość odwiedzin w miesiącu

1000

%

Skuteczność Twojej strony

4

Średni dochód z 1 transakcji

100

%

O ile poprawi się konwersja

238

Twój aktualny roczny zysk

Twój nowy roczny zysk:

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA | OFERTA SPECJALNA | GWARANCJA

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA | OFERTA SPECJALNA

Sprawdzony proces
tworzenia skutecznej oferty

GRUPA DOCELOWA, KTÓRA NAJCHĘTNIEJ KUPUJE

Przeanalizuję Twoją branżę i aktualnych klientów. Dowiem się jak kupują i dlaczego to robią. Otrzymasz stronę, która najlepiej przemawia do Twojego targetu.

Argumenty sprzedażowe, które przekonują

Liczy się skuteczność. Wykorzystuję sprawdzone techniki i metody poparte badaniami. Zamienię Twoich potencjalnych klientów w płacących kontrahentów.

Prosty i lekki design, który nie przeszkadza

Projektuję z myślą o użytkownikach. Twoja strona będzie czytelna, intuicyjna i szybka. Zapoznawanie się z Twoją ofertą będzie proste i przyjemne!

Analityka, która pomaga optymalizować

Otrzymasz narzędzia analityczne, które pozwolą Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe. Optymalizacja działań marketingowych będzie prostsza niż kiedykolwiek.

Gwarancja rezultatu
lub zwrot pieniędzy.

Wiem, że decyzja o skorzystaniu z mojej oferty to duży krok. Dlatego oferuję Ci pełne bezpieczeństwo – jeśli w ciągu 60 dni od uruchomienia strony nie zauważysz zwiększenia liczby klientów, zwrócę Ci pieniądze. Bez żadnych „ale”.

Najczęstsze pytania
dotyczące usługi

Z czego składa się usługa?

Stworzenie skutecznej strony internetowej to nie tylko jej wdrożenie. Skuteczna strona musi być przemyślana i dostosowana do grupy do której chcesz dotrzeć, dlatego cała usługa składa się z:

a) Analiza otoczenia firmy:
Analiza rynku pomaga zrozumieć, czego potrzebują Twoi klienci i jak im tego dostarczyć.
Zbadam Twoją obecną bazę klientów, konkurencję i aktualne działania marketingowe, aby znaleźć grupę docelową i opracować wyróżniki dla Twojej marki, które zwiększą jej rozpoznawalność.

b) Opracowanie oferty:
Na podstawie analizy, zdefiniuję grupę docelową, cel strony, wyróżniki marki, argumenty sprzedażowe oraz ewentualne obiekcje ze strony klientów. W rezultacie przygotuję materiały niezbędne do przekonania klientów do zakupu lub kontaktu.

c) Copywriting:
Copywriting jest kluczowy dla zwiększenia konwersji na stronie. Przy tworzeniu tekstów, skupiam się na pokazaniu korzyści z oferty, wyróżnieniu wartości, budowaniu zaufania oraz zachęcaniu klientów do działania. Dzięki temu przyciągam zainteresowanie klientów i zwiększam ich lojalność.

d) Wdrożenie strony lub landing page:
Dobra strona sprzedażowa to taka, która jest ładna, łatwa w obsłudze i szybko się ładuje. Tylko w ten sposób przyciąga więcej klientów i sprawia, że chętniej z niej korzystają. Lepsze wyniki jakości w Google oraz zadowolenie klientów przekładają się na wyższe zyski.

Moim priorytetem jest zapewnienie Ci funkcjonalnej i skutecznej strony sprzedażowej a wszystkie wymienione elementy są kluczowe, aby ją stworzyć. Jakiekolwiek ograniczenie zakresu tych prac nie wchodzi w grę, bo nie będę mógł Ci zagwarantować rezultatu.

Ile to kosztuje?

Ta oferta to nie jest zwykłe zaprojektowanie strony sprzedażowej.
To kompleksowa usługa zorientowana na generowanie zysków z gwarancją rezultatu lub zwrotem pieniędzy.

Usługa składa się z:

  1. Analizy otoczenia firmy (analiza aktualnej sytuacji firmy, znalezienie grupy docelowej, badanie konkurencji) ~ 1 000 – 2 000 zł netto
  2. Opracowania oferty (wartości firmy, argumenty sprzedażowe, rozbicie obiekcji) ~ 1 000 – 2 000 zł
  3. Przekonującego copywritingu ~ 1 000 – 2 000 zł za landing page
  4. Wdrożenia strony internetowej ~ 1 000 – 2 000 zł za landing page

To oznacza, że:
Stworzenie strony sprzedażowej to koszt 4 000 – 8 000 zł

Choć te koszty mogą wydawać się spore, warto popatrzyć na to jak na inwestycję. Strony, które projektuję, zwykle zwracają się moim klientom średnio w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

Oferta specjalna!
Jeśli zezwolisz na prezentację Twojego przypadku w moich materiałach reklamowych, filmach edukacyjnych oraz dostarczysz mi wideo-opinię, przynam Ci 50% rabatu!

Ile trwa przeciętny projekt?

Czas realizacji zależy od złożoności projektu. W większości przypadków jestem w stanie wykonać usługę od A do Z w ciągu 2-3 tygodni.

Jak szybko zobaczę efekty?

Rezultaty powinny być zauważalne już w pierwszym miesiącu po zakończeniu projektu. Aby jednak upewnić się, że poprawa efektywności jest bezpośrednim wynikiem wprowadzonych zmian, warto poczekać od 3 do 6 miesięcy (w zależności od ilości ruchu generowanego na witrynie).

Jaką mam pewność, że Twoje metody zadziałają w mojej branży?

Nie masz takiej pewności. Niemniej jednak, jeśli prowadzisz działalność B2B lub sprzedajesz drogie produkty B2C – nie musisz się tym martwić. Mam opanowany do perfekcji sposób pozyskiwania klientów w tych branżach. Opieram się na sprawdzonych i skutecznych mechanizmach, które wielokrotnie przetestowałem w praktyce. Wystarczy tylko dostosować je do specyfiki Twojej firmy.

Jeśli uważasz, że Twoja branża jest specyficzna – wierzę w to. Ja z kolei specyficznie podchodzę do mojego biznesu. Dbam o to, aby każdy mój projekt odniósł sukces. Lubię wyzwania, dlatego nie ustąpię, dopóki nie dostarczę Ci działającego mechanizmu pozyskiwania klientów.

Co jeżeli projekt sie nie uda?

Oferuję coś więcej niż tylko zwykłe strony internetowe – moim priorytetem jest zapewnienie Ci skutecznego mechanizmu pozyskiwania klientów, który zrewolucjonizuje Twój biznes i zwiększy jego zyski.

Jestem pewien swoich umiejętności i skuteczności stosowanych metod, dlatego daję Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli z jakiegoś powodu nie osiągnę zamierzonych rezultatów, otrzymasz zwrot 100% środków, które zainwestowałeś w ten projekt. To dowód na moje zaangażowanie w Twoją satysfakcję i sukces, a także na transparentność i uczciwość w prowadzonej współpracy.

Moim celem jest stworzenie dla Ciebie wartościowej i funkcjonalnej witryny, która przyciągnie klientów i przyczyni się do długotrwałego wzrostu Twojego biznesu. Zaangażuj się we współpracę ze mną, a wspólnie osiągniemy sukces na rynku.

Czy udzielasz wsparcia po zakończeniu projektu?

Skuteczna strona sprzedażowa to tylko wierzchołek góry lodowej, początek pełnego potencjału, który możemy razem odkryć. Po zakończonym projekcie, mogę Ci pomóc podjąć kolejne kroki. Pokażę Ci co możesz zrobić, aby maksymalnie wykorzystać ten mechanizm.

Dzięki moim rekomendacjom będziesz mógł wycisnąć z tego mechanizmu jeszcze więcej, przekształcając swoją stronę w prawdziwą maszynę sprzedażową. Mogę Ci pomóc:

  • zbudować zoptymalizować reklamy w Google Ads i Facebook Ads co obniży Twoje koszty reklam,
  • zaplanować lejki marketingowe, które znacznie zwiększą przypływ nowych klientów i zwiększą Twoją rozpozawalność,
  • zautomatyzować powtarzalne działania w Twojej firmie, które zajmują Twój czas i odciągają Cię od tego co ważne,
  • pomóc Ci wdrożyć sensowny proces sprzedaży, który pozwoli Ci domykać więcej deali.

Nie czekaj. Porozmawiajmy o Twoim biznesie jeszcze dziś!

Nie czekaj!
Umów się na krótką rozmowę teraz!

"

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA | OFERTA SPECJALNA

NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA | OFERTA SPECJALNA | GWARANCJA