Zaznacz stronę

Landing pages
które sprzedają

Tworzę strony lądowania, które pomagają firmom produkcyjnym i usługowym zdobywać więcej nowych klientów co miesiąc.

Kompleksowa usługa

Od przekonujących treści do gotowej strony sprzedażowej.

Szybka realizacja nawet w 14 dni

Czas to pieniądz – podnieś sprzedaż w mgnieniu oka.

Gwarancja rezultatów

Bez ryzyka – skuteczność albo zwrot pieniędzy.

Czego możesz oczekiwać:

SPRAWDZONY SPOSÓB NA ZDOBYCIE NOWYCH KLIENTÓW

Tworzę atrakcyjne strony, które pomagają klientom zrozumieć co ofertujesz.

WIĘCEJ LEADÓW PRZY NIŻSZYCH KOSZTACH REKLAM

Twoja strona może pracować 2x mocniej. Większa skuteczność to więcej klientów.

GWARANCJA SUKCESU
LUB ZWROT PIENIĘDZY

Twoje zwycięstwo to moje zwycięstwo. Jeśli nie odniesiesz sukcesu, oddam Ci pieniądze.

"

Sprawdzony proces
tworzenia Landing Pages.

Określenie grupy docelowej

Na podstawie aktualnych danych, tworzę profil Twojego idealnego klienta, co pozwala mi stworzyć stronę, która najlepiej przemawia do Twojego targetu.

Argumenty sprzedażowe

Wykorzystuję swoje doświadczenie i najnowsze badania, aby stworzyć mocne i przekonujące treści, które zamienią Twoich potencjalnych klientów w płacących klientów.

Prosty i lekki design

Projektuję z myślą o użytkownikach – strony są atrakcyjne, intuicyjne i ładują się szybko, aby zapewnić najlepsze doświadczenia.

Analityka

Instaluję narzędzia analityczne, które dostarczają wartościowych danych do optymalizacji i poprawy skuteczności Twojej strony.

Nie wiesz od czego zacząć?

Moja misja jest jasna: przekształcić Twoją stronę w maszynkę do pozyskiwania klientów. A wszystko zaczyna się od pierwszego kroku – rozmowy. Porozmawiajmy i zobaczmy, czy moje strategie i metody mogą sprawdzić się w Twojej firmie.

Przestań przepalać pieniądze!
Zobacz jak możesz zwiększyć skuteczność swojego marketingu
"

Zainteresowany?
Umów się na niezobowiązującą rozmowę!

"

To idealna usługa

dla Ciebie, jeśli:

Chcesz pozyskiwać więcej klientów

2x skuteczniejsza strona to 2x więcej klientów i to bez zwiększania wydatków na reklamy w internecie. Twoja inwestycja szybko się zwróci.

Nie masz czasu na eksperymenty

Potrzebujesz wyników „tu i teraz”. Chcesz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań, które działają w wielu innych firmach.

Szukasz kogoś, kto zrobi wszystko za Ciebie

Pracowałem jako grafik, webmaster, marketing manager i CMO. Mam doświadczenie, którego potrzebuje Twoja firma.

Gwarancja rezultatu
lub zwrot pieniędzy.

Zaufało mi już wielu zadowolonych klientów. Ale wiem, że decyzja o skorzystaniu z mojej oferty to duży krok. Dlatego oferuję Ci pełne bezpieczeństwo – jeśli w ciągu 60 dni od uruchomienia strony nie zauważysz zwiększenia liczby klientów, zwrócę Ci pieniądze. Bez żadnych „ale”.

Najczęstsze pytania
dotyczące usługi

Z czego składa się usługa?

Stworzenie skutecznej strony internetowej to nie tylko jej wdrożenie. Skuteczna strona musi być przemyślana i dostosowana do grupy do której chcesz dotrzeć, dlatego cała usługa składa się z:

a) Analiza rynku:
Analiza rynku pomaga zrozumieć, czego potrzebują Twoi klienci i jak im tego dostarczyć.
Zbadam Twoją obecną bazę klientów, konkurencję i aktualne działania marketingowe, aby znaleźć grupę docelową i opracować wyróżniki dla Twojej marki, które zwiększą jej rozpoznawalność.

b) Opracowanie oferty:
Na podstawie analizy, zdefiniuję grupę docelową, cel strony, wyróżniki marki, argumenty sprzedażowe oraz ewentualne obiekcje ze strony klientów. W rezultacie przygotuję materiały niezbędne do przekonania klientów do zakupu lub kontaktu.

c) Copywriting:
Dobry copywriting jest kluczowy dla zwiększenia konwersji na stronie. Przy tworzeniu tekstów, skupiam się na pokazaniu korzyści z oferty, wyróżnieniu wartości, budowaniu zaufania oraz zachęcaniu klientów do działania. Dzięki temu przyciągam zainteresowanie klientów i zwiększam ich lojalność.

d) Wdrożenie strony internetowej lub landing page:
Dobra strona internetowa to taka, która jest ładna, łatwa w obsłudze i szybko się ładuje. Taka strona przyciąga więcej klientów i sprawia, że chętniej z niej korzystają. Lepsza widoczność w Google oraz zadowolenie klientów przekładają się na wyższe zyski.

Moim priorytetem jest zapewnienie Ci funkcjonalnej i skutecznej strony internetowej a wszystkie wymienione elementy są kluczowe, aby ją stworzyć. Jakiekolwiek ograniczenie zakresu tych prac nie wchodzi w grę, bo nie będę mógł Ci zagwarantować rezultatów.

Jak wygląda współpraca?

Chcemy mieć pewność, że gotowe materiały będą spełniać Twoje oczekiwania. Zamówienia w Paperlove wprowadzane są przez Opiekuna Klienta. To pozwala nam uchronić naszych klientów od kosztownych błędów, optymalizować koszty i oferować znacznie bardziej rozbudowane możliwości konfiguracji produktów, niż w zwykłym sklepie internetowym.

Jakie są koszty?

Moja oferta to nie jest zwykłe zaprojektowanie strony internetowej.
To kompleksowa usługa zorientowana na generowanie zysków z gwarancją rezultatu lub zwrotem pieniędzy.

Usługa składa się z:

  1. Analizy otoczenia firmy (analiza aktualnej sytuacji firmy, znalezienie grupy docelowej, badanie konkurencji) ~ 1000 – 2000 zł netto
  2. Opracowania oferty (wartości firmy, argumenty sprzedażowe, rozbicie obiekcji) ~ 1000 – 2000 zł
  3. Przekonującego copywritingu ~ 1600 – 2000 zł za podstronę/landing page
  4. Wdrożenia strony internetowej ~ 1600 – 2400 zł za podstronę/landing page

To oznacza, że:
Stworzenie landing page to koszt 6000 – 7000 zł
Wdrożenie strony internetowej to koszt 10 000 – 20 000 zł

Choć te koszty mogą wydawać się spore, warto popatrzyć na to jak na inwestycję. Strony, które projektuję, zwykle zwracają się moim klientom średnio w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

Ile trwa przeciętny projekt?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej złożoności. W przypadku prostych stron sprzedażowych, jestem w stanie zaprojektować je w ciągu 3-4 tygodni. Jeśli natomiast chodzi o bardziej zaawansowane witryny, proces tworzenia może trwać od 1 do 2 miesięcy, w zależności od ich rozbudowania oraz specyficznych wymagań projektu.

Jak szybko zobaczę efekty?

Rezultaty powinny być zauważalne już w pierwszym miesiącu po zakończeniu projektu. Aby jednak upewnić się, że poprawa efektywności jest bezpośrednim wynikiem wprowadzonych zmian na stronie, warto poczekać od 3 do 6 miesięcy (w zależności od ilości ruchu generowanego na witrynie).

Jaką mam pewność, że Twoje metody zadziałają w mojej branży?

Nie masz takiej pewności. Niemniej jednak, jeśli prowadzisz działalność usługową lub produkcyjną (zarówno B2B, jak i B2C), nie musisz się tym martwić. Mam opanowany do perfekcji sposób pozyskiwania klientów w tych branżach. Opieram się na sprawdzonych i skutecznych mechanizmach, które wielokrotnie przetestowałem w praktyce. Wystarczy tylko dostosować je do specyfiki Twojej firmy.

Jeśli uważasz, że Twoja branża jest specyficzna – wierzę w to. Ja z kolei specyficznie podchodzę do mojego biznesu. Dbam o to, aby każdy mój projekt odniósł sukces. Lubię wyzwania, dlatego nie ustąpię, dopóki nie dostarczę Ci działającego mechanizmu pozyskiwania klientów.

Co jeżeli projekt sie nie uda?

Oferuję coś więcej niż tylko zwykłe strony internetowe – moim priorytetem jest zapewnienie Ci skutecznego mechanizmu pozyskiwania klientów, który zrewolucjonizuje Twój biznes i zwiększy jego zyski.

Jestem pewien swoich umiejętności i skuteczności stosowanych metod, dlatego daję Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli z jakiegoś powodu nie osiągnę zamierzonych rezultatów, otrzymasz zwrot 100% środków, które zainwestowałeś w ten projekt. To dowód na moje zaangażowanie w Twoją satysfakcję i sukces, a także na transparentność i uczciwość w prowadzonej współpracy.

Moim celem jest stworzenie dla Ciebie wartościowej i funkcjonalnej witryny, która przyciągnie klientów i przyczyni się do długotrwałego wzrostu Twojego przedsiębiorstwa. Zaangażuj się we współpracę ze mną, a wspólnie osiągniemy sukces na rynku.

Czy udzielasz wsparcia po zakończeniu projektu?

Skuteczna strona internetowa lub landing page sprzedażowy to tylko wierzchołek góry lodowej, początek pełnego potencjału, który możemy razem odkryć. Po zakończonym projekcie, mogę Ci pomóc podjąć kolejne kroki. Pokażę Ci co możesz zrobić, aby maksymalnie wykorzystać ten mechanizm.

Dzięki moim rekomendacjom będziesz mógł wycisnąć z tego mechanizmu jeszcze więcej, przekształcając swoją stronę w prawdziwą maszynę sprzedażową. Mogę Ci pomóc:

  • zbudować zoptymalizować reklamy w Google Ads i Facebook Ads co obniży Twoje koszty reklam,
  • zaplanować lejki marketingowe, które znacznie zwiększą przypływ nowych klientów i zwiększą Twoją rozpozawalność,
  • zautomatyzować powtarzalne działania w Twojej firmie, które zajmują Twój czas i odciągają Cię od tego co ważne,
  • pomóc Ci wdrożyć sensowny processprzedaży, który pozwoli Ci domykać więcej deali.

Nie czekaj. Porozmawiajmy o Twoim biznesie jeszcze dziś!

Nie wiesz od czego zacząć?

Moja misja jest jasna: stworzyć stronę, która przekształci Twój biznes. Ale jak każda misja, zaczyna się od pierwszego kroku – rozmowy. Porozmawiajmy i zobaczmy, czy moje strategie i metody mogą sprawdzić się w Twojej firmie.