fbpx

Marketing, który przynosi zyski

Cześć! Nazywam się Michał Kijowski i jestem marketerem. Od 8 lat pomagam firmom budować mądre kampanie reklamowe, które skutecznie generują nowych, płacących klientów. 

Jak mogę Ci pomóc?

Wszystko czego potrzebujesz, aby zaistnieć w sieci.

Kampanie
reklamowe online

Tworzę skuteczne kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads. Dopasuję reklamy do Twojego biznesu i celów jakie chcesz osiągnąć.

Lejki
marketingowe

Projektuję i wdrażam rozbudowane kampanie sprzedażowe. Pozyskam dla Ciebie klientów nawet na drogie i trudne w sprzedaży produkty lub usługi.

Audyt
marketingowy

Chcesz wiedzieć, dlaczego Twój marketing nie działa tak, jak powinien? Sprawdzę Twoje aktualne działania reklamowe i dam Ci wskazówki, które poprawią Twoje wyniki.

Dobry marketing to suma wielu małych usprawnień, badań i testów,
które połączone razem są jak paliwo do Twojej biznesowej rakiety.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Doświadczenie w marketingu zdobyte poprzez praktykę.

Sprawdzone schematy pozyskiwania klientów

Skuteczne działania reklamowe nie opierają się na dziwnych sekretach głoszonych przez samozwańczych “guru marketingu”.  Opowiedz mi o tym mi jak działa Twój biznes, a dopasuję działania reklamowe, do Twojej sytuacji. Marketing to schemat, który trzeba dostosować do specyfiki Twojego biznesu.

Skupiam się na zyskach, nie na “lajkach”

W odróżnieniu od agencji i innych freelancerów dobrze rozumiem jak działa biznes. W czasie gdy oni skupiają się na pozyskiwaniu odwiedzin na Twoją stronę lub generowaniu lajków na facebooku, ja co miesiąc przynoszę Ci kilku płacących klientów.

Zapewniam wysokie zwroty z inwestycji

Stworzę dla Ciebie dochodowe kampanie reklamowe i usprawnię te, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Działania, które prowadzę przynoszą moim klientom średnio pięciokrotny zwrot z zainwestowanych pieniędzy.

Wszystkie działania optymalizuję pod jak najszybszy zwrot z inwestycji. Wydatki na marketing zwracają się najczęściej już w trzecim miesiącu współpracy.

Często zadawane pytania

Zobacz jak wygląda współpraca
Czy Twoje usługi sprawdzą się w mojej branży?

Mogę strzelić w ciemno – tak!
Marketing opiera się na schematach, które muszę dostosować do specyfiki Twojej firmy. Przed rozpoczęciem prac zadam Ci kilkadziesiąt pytań, które pozwolą mi lepiej zrozumieć Ciebie, Twój biznes i Twoich klientów. Dopiero, gdy zdobędę komplet informacji rozpocznę pracę nad tworzeniem kampanii, która według mojej wiedzy, najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Na czym polega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja pozwoli mi lepiej zrozumieć jak działa Twoja firma i czego tak naprawdę potrzebujesz. Dowiesz się jak współpracuję z innymi klientami, jak wygląda moje podejście do marketingu i w jaki sposób pozyskuję klientów. Jeżeli mój sposób myślenia Cię przekona to ustalimy dalsze kroki. Jeżeli nie – to trudno. Będziemy sobie życzyć udanego dnia. Nic na siłę! 🙂

W jaki sposób pozyskujesz klientów?

Swoje działania opieram głównie na kampaniach Facebook Ads i Google Ads, ale dokładny schemat pozyskiwania klientów zależy od specyfiki branży, budżetu oraz Twojego produktu lub usługi. W niektórych przypadkach wystarczy prosta kampania. Innym razem trzeba zbudować cały lejek marketingowy, który znajdzie, wyedukuje i przekona odbiorców do Twoich produktów.

Kiedy mogę spodziewać się efektów?

W zależności od specyfiki branży, wielkości firmy oraz budżetu jakim dysponujesz, szybkość pozyskania klientów może być różna. Pierwszych efektów możesz spodziewać się już w pierwszym miesiącu, ale najlepsze rezultaty zwykle uzyskuję po pierwszych optymalizacjach – w przeciągu pierwszych trzech miesięcy współpracy.

Darmowa konsultacja

Pomyśl, co by było, gdyby Twoja firma w przeciągu kolejnych 3 miesięcy zaczęła obsługiwać 2 lub 3 razy więcej klientów niż dzisiaj?

Wypełnij formularz i zamów darmową konsultację, w czasie której porozmawiamy o Twoim biznesie. Wspólnie ustalimy jakie elementy możesz poprawić lub wdrożyć, aby Twoja firma mogła rozwijać się szybciej.