fbpx
Zaznacz stronę

Marketing, który przynosi zyski

Nazywam się Michał Kijowski i od 7 lat pomagam firmom zwiększać zyski i pozyskiwać nowych, płacących klientów.

Łączę marketing ze sprzedażą budując skuteczne kampanie reklamowe i efektywne procesy sprzedażowe, aby Twoja firma mogła się rozwijać w zawrotnym tempie.

Umów się na darmową konsultację i zobacz, co mogę zrobić dla Twojego biznesu.

Rozwiązania, które zwiększą Twoje zyski

Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić

Szalenie skuteczny marketing

Wyobraź sobie, że Twoja firma jest wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci. Ze mną to możliwe!
Tworzę wysokowydajne kampanie reklamowe oparte na liczbach, danych i twardych dowodach. Każda wydana złotówka to zysk, który możesz przeznaczyć na rozwój firmy.

Wyjątkowo owocna sprzedaż

Dobry marketing to nie wszystko!
Wspólnie stworzymy skuteczny proces obsługi, który zamieni Twoich potencjalnych klientów w płacących klientów.
Sprawdzone metody pozwolą Ci obsługiwać ich szybciej i jeszcze lepiej.

Dobry marketing i sprzedaż to suma wielu małych usprawnień, badań i testów,
które połączone razem są jak paliwo do Twojej biznesowej rakiety.

Pokaż mi swój biznes

Ja sprawię, że uwierzą w niego Twoi klienci

Skup się na swoim biznesie, ja zadbam o stały dopływ nowych klientów. Nie musisz znać się na marketingu.
Rozliczanie mojej pracy jest bardzo łatwe – wszystko opiera się na prostych liczbach takich jak ilość telefonów, koszt pozyskania klienta, ilość sprzedanych produktów czy zwrot z inwestycji.

Zero marketingowego bełkotu i dziwnych niezrozumiałych wskaźników jak CTR, CPC czy CPM.

Analiza Twojego biznesu

Podstawą budowy skutecznej strategii pozyskiwania klientów jest dobre zrozumienie tego co robisz, dlaczego to robisz i w jaki sposób to robisz. Znajomość mocnych i słabych stron Twojego biznesu to klucz do zbudowania stabilnego źródła  klientów.

Analiza Twojej grupy docelowej

Dobre zrozumienie tego kim są Twoi klienci pozwoli Ci osiągnąć przewagę nad konkurencją. Kreacje reklamowe i komunikaty kierowane do konkretnej grupy klientów pozwalają zmaksymalizować szansę na ich pozyskanie.

Analiza Twojej konkurencji

Dobrze wykonana pozwala lepiej poznać rynek oraz znaleźć słabości i niedoskonałości Twoich rywali. Mądre wykorzystanie tej wiedzy pozwoli Ci wyróżnić się na rynku i być zawsze krok przed konkurencją.

Określenie celu działań

Wydajny marketing to proces, w którym nie ma miejsca na nieprzemyślane działania. Jasno sprecyzowane cele pozwalają obrać najszybszą i najskuteczniejszą drogę do ich osiągnięcia minimalizując przy tym ryzyko nietrafionych decyzji.

Wszystkie działania optymalizuję pod jak najszybszy zwrot z inwestycji.
Wydatki na marketing zwracają się moim klientom najczęściej już w trzecim miesiącu współpracy.

Wiele dróg do osiągnięcia celu

Wybiorę dla Ciebie te, które przyniosą zyski w krótkim czasie

Wnikliwie analizuję, co dostarczy najlepsze efekty w przypadku Twojej firmy, jeszcze zanim wydam pierwszą złotówkę na jakiekolwiek działania. Wybieram tylko te, które przyniosą szybki zwrot z inwestycji i łączę je w jedną, spójną całość przynoszącą ponadprzeciętne rezultaty.

Generowanie kontaktów

Wygeneruję dla Twojego biznesu dokładnie tylu klientów, ilu jesteś w stanie obsłużyć.

Kampanie reklamowe

Zaprojektuję efektywne kampanie reklamowe, które przyniosą Ci stały dopływ nowych klientów.

Efektywne strony internetowe

Stworzę dla Ciebie stronę internetową, która z łatwością przyciągnie klientów do Twojej firmy.

Indywidualne konsultacje

Intensywna współpraca w modelu 1:1. Otrzymasz dedykowane rozwiązanie dla Twojego biznesu

Często zadawane pytania

Zobacz jak wygląda współpraca
Czy Twoje usługi sprawdzą się w mojej branży?

Wszystkie swoje działania opieram o sprawdzone schematy, które w połączeniu z dogłębną analizą branży, w której działasz, konkurencji oraz Twoich klientów pozwalają na stworzenie kampanii, które przynoszą pierwsze zyski już na początku współpracy. Z czasem optymalizuję działania reklamowe, przez co dostarczam moim klientom jeszcze więcej klientów w jeszcze niższej cenie.

Na czym polega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja składa się z dwóch części:

1. Krótki wywiad w czasie którego wypytam Cię o sposób funkcjonowania Twojej firmy, działania promocyjne jakie podejmowałeś i problemy z jakimi się mierzysz aby lepiej zrozumieć Ciebie i Twój biznes.

2. Na podstawie informacji pozyskanych w części pierwszej, odpowiem na nurtujące Cię pytania i zaproponuję Ci kolejne kroki prowadzące do rozwiązania problemów marketingowo-sprzedażowych Twojej firmy.

W jaki sposób pozyskujesz klientów?

To zależy. Moje działania opierają się na wiedzy, doświadczeniu i analizie danych. W zależności od specyfiki branży, budżetu oraz samego biznesu klienta. Wybieram te działania, które z największym prawdopodobieństwem przyniosą zwrot z zainwestowanych pieniędzy i optymalizuję je, aby zmaksymalizować zyski.

Wybór kanałów dotarcia do klienta zależy od wielu czynników, dlatego przed rozpoczęciem współpracy wnikliwie przeanalizuję sposób funkcjonowania Twojego biznesu, aktualne działania promocyjne, stronę internetową a także konkurencję. Dopiero na podstawie tych danych określam czy będą to reklamy Google Ads, Facebook Ads, przebudowa strony internetowej, prowadzenie kanałów social media czy nawet budowa całego lejka sprzedażowego, który zmieni potencjalnych zainteresowanych w płacących klientów.

Kiedy mogę spodziewać się efektów?

W zależności od specyfiki branży, wielkości firmy oraz budżetu jakim dysponujesz szybkość pozyskania klientów może być różna. Pierwszych efektów możesz spodziewać się już w pierwszym miesiącu ale najlepsze rezultaty zwykle uzyskuję w przeciągu pierwszych trzech miesięcy współpracy.

Darmowa konsultacja

Pomyśl, co by było, gdyby Twoja firma w przeciągu kolejnych 3 miesięcy zaczęła obsługiwać 2 lub 3 razy więcej klientów niż dzisiaj?

Wypełnij formularz i zamów darmową konsultację w czasie której dowiesz się, jakie elementy marketingowo-sprzedażowe możesz poprawić, aby Twoja firma mogła rozwijać się jeszcze szybciej.